Hakkımızda

ESTEPE Bilgi Teknolojileri olarak 2003 ten bu yana otomobil sektöründe bilgisayar yazılım hizmetleri sunmaktayız. Bayi , servis uygulamaları, araç kiralama ve filo yönetimi alanlarında çözümlerimiz bulunmaktadır. En kapsamlı filo yönetim programını geliştirerek, sektörün önde gelen kiralama firmalarına hizmet vermekteyiz. Ayrıca ticari uygulamalarımız, sağlık bilgi sistemi danışmanlıklarımız ve özel sektörel yazılım çözümleri sunmaktayız.

Bilgisayar programları sadece bilgi tutmak ve liste almak için değil, sizin yerinize düşünüp işinizi daha iyi ve karlı hale getirmek için tasarlanmış olmalıdır. Biz buna inanıyor ve buna göre programlarımızı geliştiriyoruz.

Bilgi teknolojileri uzmanlığını, iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek, özgün hizmet anlayışı ve müşterilerinin iş ihtiyaçlarına birebir cevap veren, akıllı yazılım çözümleri geliştirmektir. Amacımız, Otomobil sektöründe ki başarılı uygulama yaklaşımlarımızı diğer sektörlerde de uygulayarak ,çözüm üreten, süreç bazlı akıllı yazılımlar geliştirmektir.