Başarı Hikayeleri

 • Toyota Ortaköy / Cüneyt Uçan

  Estepe’yi operasyonel kiralamanın doğasında olan; detaylı, hızlı ve aktif yapıyı sağlayarak, bizlere çok fazla zaman ve enerji harcatmadan hayatı kolaylaştırdığı için kullanıyoruz

 • Alfa Oto Filo Kiralama / Mehmet Özhamurkar

  Uluslararası kurumların kullandıkları programlari fiilen inceleyip mukayese ettiğimde ESTEPE’nin daha verimli ve kullanıcı dostu oldugunu soyleyebilirim. Bizim uygulamakta oldugumuz süreçlere en yakin ve en uygun olan programın ESTEPE oldugu icin, tercihimizi bu yonde kullandık.. Bir Filo Yönetim yazılımı satın almadık, işimize bizim kadar özen gösteren , işin özünü bilen ve bizimle çalışmaya istekli bir çözüm ortağı kazandık.!

  Devamı
 • Hyundai ERK / Cezmi Bilsel

  Estepe filo yönetim programı uzun yılların verdiği tecrübeler sayesinde yenilikleri, gelişmeleri talepleri takip ederek gelişmesini sağlamaktadır , böyle bir programa sahip olmak demek, yılların tecrübesine sahip bir elektronik yardımcıya sahip olmak demektir.

  Devamı
 • Hedef Grup Ak Filo / İhsan Kara

  Tam bir yıldır Estepe kullanmaktayız ve her anlamda çok memnunuz. Araçlarımızın Periyodik bakım ve Hasar, TPC, OGS, Lastik kalemlerini çok iyi yönetip müşteri sözleşmeleri gibi zaman alıcı işlemler içinde büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Sağlam alt yapımızla emin adımlar atarak gelişen operasyon el kiralama sektöründe Estepe gibi bir tedarikçimiz olduğu için mutluyuz.

  Devamı